Za darmo: Podstawy bulgarian bag Kędzierzyn-Koźle.

bulgarian bag Kędzierzyn-koźle Bezpłatne szkolenie

Za darmo: Podstawy bulgarian bag Kędzierzyn-Koźle.

Odbędzie się ono 29 lutego (sobota) w Infiniti Fitness Club, Aleja Jana Pawła II 58 . Zaczynamy o 14.00, kończymy około 17.00. Współorganizatorem kursu jest Bulgarian Bag Academy Poland

Szkolenie poprowadzi Lech “LEON” Kledzik – założyciel i główny szkoleniowiec Bulgarian Bag Academy Poland. Pragniemy zaznaczyć, że instruktor prowadzący nie otrzymuje z tego tytułu żadnego wynagrodzenia – to bezinteresowna działalność społeczna. Celem 3-godzinnego kursu jest zapoznanie uczestników z najważniejszymi technikami ćwiczeń z workiem bułgarskim. Wspólnym ich mianownikiem jest fakt, że wszystkie wchodzą w skład kultowego treningu “Bulgarian Bag Match Protocol 1“, którego wykonanie będzie ukoronowaniem szkolenia.

Szkolenie jest za darmo i nie zawiera jakichkolwiek ukrytych opłat.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w kursie. W szkoleniu może też wziąć udział młodzież od 12 roku życia. Prosimy jednak o kontakt z nami jeżeli chcecie zabrać z sobą dzieci – musimy przygotować normalnie rzadko używane, lekkie 3-kilogramowe worki.

Zapisy na szkolenie rozpoczniemy w pierwszej połowie lutego 2020. Wówczas też udostępnimy formularz zgłoszeniowy, który będzie jedyną formą rezerwacji udziału w kursie.

Jeżeli macie pytania na temat “Podstawy bulgarian bag Kędzierzyn-Koźle”  Napiszcie do nas. Na wszystkie Wasze pytania chętnie odpowie też prowadzący szkolenie LEON, tel 660786972. Uwaga telefoniczna rezerwacja udziału za pośrednictwem LEONA nie jest możliwa.

Zobaczcie jak wyglądały nasze poprzednie szklenia