Za darmo “Podstawy bulgarian bag” Kwidzyn

Za darmo

Szkolenie:  -Za darmo “Podstawy bulgarian bag” Kwidzyn- odbędzie się w sobotę 16 listopada w godzinach 10.00 – 13.00. Miejsce szkolenia: Fitness Magnum, ul. Bolesława Chrobrego 1. Pragniemy serdecznie podziękować gospodarzom szkolenia za bezpłatne udostępnienie nam sali.

Zapisy jednie przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Szkolenie poprowadzi Lech “LEON” Kledzik – założyciel i główny szkoleniowiec Bulgarian Bag Academy Poland. Pragniemy zaznaczyć, że instruktor prowadzący nie otrzymuje z tego tytułu żadnego wynagrodzenia – to bezinteresowna działalność społeczna. Celem 3-godzinnego kursu jest zapoznanie uczestników z najważniejszymi technikami ćwiczeń z workiem bułgarskim. Wspólnym ich mianownikiem jest fakt, że wszystkie wchodzą w skład kultowego treningu “Bulgarian Bag Match Protocol 1”, którego wykonanie będzie ukoronowaniem szkolenia.

Szkolenie jest za darmo i nie zawiera jakichkolwiek ukrytych opłat.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w kursie. W szkoleniu może też wziąć udział młodzież od 12 roku życia. Prosimy jednak o kontakt z nami jeżeli chcecie zabrać z sobą dzieci – musimy przygotować normalnie rzadko używane, lekkie 3-kilogramowe worki.

Zapisy jednie przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Jeżeli macie pytania na temat “Podstawy bulgarian bag” Kwidzyn napiszcie do nas. Na wszystkie Wasze pytania chętnie odpowie też prowadzący szkolenie LEON, tel 660786972. Uwaga telefoniczna rezerwacja udziału za pośrednictwem LEONA nie jest możliwa.

Zapisy jednie przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Mało Tobie jednego szkolenia z LEONEM? Chcesz więcej? Tego samego dnia, w tym samym miejscu LEON poprowadzi po południu bezpłatne szkolenie “Podstawy kettlebell”

Zobaczcie jak wyglądały nasze poprzednie szklenia