Za darmo: Podstawy bulgarian bag Racibórz

bulgarian bag racibórz w gdańsku bezpłatne szkolenie bulgarian bag w gdańsku

Za darmo: Podstawy bulgarian bag Racibórz.

Data i miejsce:

29 lutego 2020 (sobota), w LKS Dąb Brzeźnica, ul. Sportowa 1 47-411 Rudnik (koło Raciborza), w godzinach 9.00 do 12.00. Współorganizatorami kursu obok Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i FitnessBulgarian Bag Academy Poland, LKS Dąb Brzeźnica (dziękujemy za zaproszenie i nieodpłatne użyczenie miejsca do przeprowadzenia szkolenia) oraz Sklep Fitness LEON. Dziękujemy trenerowi zapasów Pawłowi Drzeżdzonowi za pomysł szkolenia i zaproszenie.

Prowadzący

Szkolenie poprowadzi Lech “LEON” Kledzik – założyciel i główny szkoleniowiec Bulgarian Bag Academy Poland. Zaznaczamy, że LEON nie otrzymuje z tego tytułu żadnego wynagrodzenia – to bezinteresowna działalność społeczna. Celem 3-godzinnego kursu jest zapoznanie uczestników z najważniejszymi technikami ćwiczeń z workiem bułgarskim. Łączy je fakt, że wszystkie wchodzą w skład kultowego treningu “Bulgarian Bag Match Protocol 1“. Wspólne wykonanie tego krótkiego ale dość ciężkiego treningu będzie uwieńczeniem szkolenia.

Szkolenie jest za darmo i nie zawiera jakichkolwiek ukrytych opłat.

Wszyscy uczestnicy szkolenia “Bulgarian bag Racibórz” otrzymają certyfikaty potwierdzające ukończenie kursu. W szkoleniu może też wziąć udział młodzież od 12 roku życia. Prosimy jednak o kontakt z nami jeżeli chcecie zabrać z sobą dzieci – musimy przygotować normalnie rzadko używane, lekkie 3-kilogramowe worki.

Zapisy

Zapisy wyłącznie przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Dodatkowe informacje

Jeżeli macie pytania na temat “Podstawy bulgarian bag Racibórz”  Napiszcie do nas. Na wszystkie Wasze pytania chętnie odpowie też prowadzący szkolenie LEON, tel 660786972. Uwaga telefoniczna rezerwacja udziału za pośrednictwem LEONA nie jest możliwa.

Zachęcamy do zapoznania się z grafikiem naszych bezpłatnych szkoleń oraz relacjami z tych które się już odbyły.

Na koniec pragniemy podziękować Sklepowi Fitness LEON za nieodpłatne użyczenie sprzętu potrzebnego na szkoleniu. Przy okazji przypominamy, że sklep ten daje Wam gwarancję najniższej w Europie (poza Bułgarią) ceny na oryginalne worki bułgarskie.

A poniżej fragmencik z niedawnego szkolenia w Gryfinie