Za darmo: Podstawy bulgarian bag Rybnik

Za darmo: Podstawy bulgarian bag Rybnik

Za darmo: Podstawy bulgarian bag Rybnik. Szkolenie odbędzie się w niedzielę 19 stycznia 2020 w godzinach 10.00 – 13.00. Miejsce szkolenia: CrossFit Black Ground przy ulicy Jankowicka 2, Rybnik. Pragniemy serdecznie podziękować gospodarzom szkolenia za bezpłatne udostępnienie nam sali. Współorganizatorem kursu jest Bulgarian Bag Academy Poland

Szkolenie poprowadzi Lech “LEON” Kledzik – założyciel i główny szkoleniowiec Bulgarian Bag Academy Poland. Pragniemy zaznaczyć, że instruktor prowadzący nie otrzymuje z tego tytułu żadnego wynagrodzenia – to bezinteresowna działalność społeczna. Celem 3-godzinnego kursu jest zapoznanie uczestników z najważniejszymi technikami ćwiczeń z workiem bułgarskim. Wspólnym ich mianownikiem jest fakt, że wszystkie wchodzą w skład kultowego treningu “Bulgarian Bag Match Protocol 1“, którego wykonanie będzie ukoronowaniem szkolenia.

Szkolenie jest za darmo i nie zawiera jakichkolwiek ukrytych opłat.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w kursie. W szkoleniu może też wziąć udział młodzież od 12 roku życia. Prosimy jednak o kontakt z nami jeżeli chcecie zabrać z sobą dzieci – musimy przygotować normalnie rzadko używane, lekkie 3-kilogramowe worki.

Na początku roku 2020 rozpoczniemy zapisy na szkolenie. Wówczas też udostępnimy formularz zgłoszeniowy, który będzie jedyną formą rezerwacji udziału w kursie.

Jeżeli macie pytania na temat “Podstawy bulgarian bag Rybnik”  Napiszcie do nas. Na wszystkie Wasze pytania chętnie odpowie też prowadzący szkolenie LEON, tel 660786972. Uwaga telefoniczna rezerwacja udziału za pośrednictwem LEONA nie jest możliwa.

Mało Tobie jednego szkolenia z LEONEM? Chcesz więcej? Tego samego dnia, w tym samym miejscu LEON poprowadzi po południu bezpłatne szkolenie “Podstawy kettlebell” – szczegóły wkrótce

Zobaczcie jak wyglądały nasze poprzednie szklenia