Za darmo: Podstawy bulgarian bag Starogard

Podstawy bulgarian bag Starogard Za darmo: Podstawy bulgarian bag Rybnik

Za darmo: Podstawy bulgarian bag Starogard.

Data i miejsce: 4 kwietnia 2020 (sobota), w klubie sportowym Falanga : Rokocin 4d, w godzinach 11.00 do 14.00. Współorganizatorami kursu obok Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i FitnessBulgarian Bag Academy Poland, klub sportowym Falanga (dziękujemy za zaproszenie i nieodpłatne użyczenie miejsca do przeprowadzenia szkolenia) oraz Sklep Fitness LEON.

Szkolenie poprowadzi Lech “LEON” Kledzik – założyciel i główny szkoleniowiec Bulgarian Bag Academy Poland. Zaznaczamy, że LEON nie otrzymuje z tego tytułu żadnego wynagrodzenia – to bezinteresowna działalność społeczna. Celem 3-godzinnego kursu jest zapoznanie uczestników z najważniejszymi technikami ćwiczeń z workiem bułgarskim. Łączy je fakt, że wszystkie wchodzą w skład kultowego treningu “Bulgarian Bag Match Protocol 1“. Wspólne wykonanie tego krótkiego ale dość ciężkiego treningu będzie uwieńczeniem szkolenia.

Szkolenie jest za darmo i nie zawiera jakichkolwiek ukrytych opłat.

Wszyscy uczestnicy szkolenia “Bulgarian bag Starogard” otrzymają certyfikaty potwierdzające ukończenie kursu. W szkoleniu może też wziąć udział młodzież od 12 roku życia. Prosimy jednak o kontakt z nami jeżeli chcecie zabrać z sobą dzieci – musimy przygotować normalnie rzadko używane, lekkie 3-kilogramowe worki.

Zapisy na szkolenie rozpoczniemy w połowie marca 2020. Wówczas też udostępnimy formularz zgłoszeniowy, będzie on jedyną formą rezerwacji udziału w kursie.

Jeżeli macie pytania na temat “Podstawy bulgarian bag Starogard”  Napiszcie do nas. Na wszystkie Wasze pytania chętnie odpowie też prowadzący szkolenie LEON, tel 660786972. Uwaga telefoniczna rezerwacja udziału za pośrednictwem LEONA nie jest możliwa.

Zachęcamy do zapoznania się z grafikiem naszych bezpłatnych szkoleń oraz relacjami z tych które się już odbyły.

Na koniec pragniemy podziękować Sklepowi Fitness LEON za nieodpłatne użyczenie sprzętu potrzebnego na szkoleniu. Przy okazji przypominamy, że sklep ten daje Wam gwarancję najniższej w Europie (poza Bułgarią) ceny na oryginalne worki bułgarskie.

A poniżej fragmencik z niedawnego szkolenia w Gryfinie