Żonglerka kettlebell Gdańsk

Żonglerka kettlebell – szkolenie odbędzie się w Gdańsku 29 czerwca 2019 i trwać będzie około 3 godzin. Prowadzący Artem Gnatusin – jeden z najlepszych żonglerów na świecie. Szkolenie odbędzie się pod gołym niebem nad zbiornikiem retencyjnym Kiełpinek. Uczestnicy spotykają się 30′ przed startem (10.30) w Fitness LEON i wspólnie dojadą kilka minut samochodami na miejsce szkolenia. Jeżeli pogoda nie dopisze oczekuje Was bezpłatne 3-godzinne szkolenie kettlebell “pod dachem”.

Żonglerka kettlebell to nie tylko wspaniała zabawa. Pełni ważną rolę jako element uzupełniający właściwy trening z kulami. Poprawia koordynację ruchów, siłę chwytu, szybkość, dynamikę, a często także wytrzymałość.

Cena 75 zł płatne na miejscu w dniu szkolenia. UWAGA: dla dawców szpiku kostnego szkolenie jest bezpłatne

Zapisy: tylko i wyłącznie przez formularz zgłoszeniowy (pod mapką)

Poniżej film z Artemem w roli głównej. Oczywiście po 3-godzinnym szkoleniu nie będziecie żonglować jak ukraiński mistrz, zdobędziecie jednak podstawy wiedzy.

Macie pytania? Na wszystkie chętnie odpowie kierownik szkolenia Lech LEON Kledzik: 660786972. Zachęcamy również do kontaktowania się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego

 

 

Na zdjęciu poniżej Artem Gnatusin podczas publicznego pokazu: żonglerka kettlebell z zakrytymi oczyma!

żonglerka kettlebell z zasłoniętymi oczyma