Trening 300 powtórzeń Maxwella w Raciborzu

Trening 300 powtórzeń Maxwella odbył się w Raciborzu w sobotę 29 lutego, w klubie Crosstrening Racibórz przy ulicy Żółkiewskiego. Trwał niemal 4 godziny. Pragniemy gospodarzom serdecznie podziękować za darmowe użyczenie sali i zorganizowanie bezpłatnego noclegu (ze śniadaniem!) dla instruktora prowadzącego szkolenie

Trening 300 powtórzeń Maxwella to bez wątpienia jeden z najlepiej rozpoznawalnych i najbardziej lubianych, można powiedzieć “kultowych” treningów z odważnikami kettlebell. Łączy w sobie ćwiczenia typowe dla rosyjskiej szkoły giriewoj sport jak i amerykańskiej – kettlebell hardstyle.

Trening poprowadził Lech LEON Kledzik – najstarszy wiekiem i doświadczeniem polski instruktor kettlebell. Zaznaczamy, że Leon nie otrzymuje z tego tytułu jakiegokolwiek wynagrodzenia, jest to czysta działalność społeczna.

Wszyscy uczestnicy szkolenia kettlebell „Trening 300 Maxwella” w Raciborzu otrzymali certyfikaty potwierdzające udział w kursie.

Chcecie dowiedzieć więcej o bezpłatnym szkoleniu kettlebell „Trening 300 Maxwella” w Raciborzu? Napiszcie do nas. Więcej informacji udzieli Wam chętnie prowadzący szkolenie Lech LEON Kledzik 660786972.

Poszperajcie też w naszym grafiku szkoleń. Może znajdziecie coś bliżej swojej miejscowości lub w dogodniejszym terminie.

Popatrzcie na relacje z naszych poprzednich szkoleń

A poniżej kilka zdjęć z Raciborza