Bezpłatne szkolenie kettlebell – Nowa Huta

Bezpłatne szkolenie kettlebell – Nowa Huta, poprowadził Lech LEON Kledzik. Leon jest założycielem i głównym szkoleniowcem Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Co roku około 100 godzin przepracowuje społecznie, nie pobierając jakiegokolwiek wynagrodzenia za prowadzone w całej Polsce bezpłatne szkolenia kettlebell oraz bulgarian bag. Gościny udzielił, użyczając bezpłatnie sali i sprzętu CrossFit Nowa Huta.

Podczas 3-godzinnego szkolenia uczestnicy zapoznali się z najważniejszymi technikami kettlebell. Swing został zaprezentowany zgodnie z filozofią rosyjskiej szkoły giriewoj sport. Tureckie wstawanie uczono według reguł amerykańskiej szkoły kettlebell hardstyle. Do tego doszło oczywiście trochę teorii. Trudno bowiem uczyć ćwiczeń z odważnikami nie wyjaśniwszy różnic między dwoma głównymi nurtami kettlebell: giriewoj sport i hardstyle.

Wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty ukończenia szkolenia.

Macie pytania w temacie Bezpłatne szkolenie kettlebell – Nowa Huta? Chętnie na nie odpowiemy. Zadzwońcie do nas: 660786972 lub napiszcie

Jesteście zainteresowani aby w Waszym klubie przeprowadzić bezpłatne szkolenie kettlebell lub bulgarian bag? Skontaktujcie się z nami, niewykluczone że Was odwiedzimy. To samo dotyczy kursu instruktora kettlebell, ten jest jednak już płatny. Zachęcamy abyście oglądnęli relacje z naszych poprzednich szkoleń.

Na filmie poniżej drwal, czyli odwrócony swing. Ćwiczenie rodem z Ukrainy choć jest też popularne wśród miłośników worka bułgarskiego. Czasami nazywa się je odwróconym swingiem.