“Kurs instruktora kettlebell” – Stalowa Wola

“Kurs instruktora kettlebell” – Stalowa Wola

Szkolenie odbyło się 18-19 maja 2019 w gościnnym klubie Fabryka Zdrowia Prowadził Lech LEON Kledzik – najstarszy wiekiem i doświadczeniem polski instruktor wykładowca kettlebell. Wydatnej pomocy udzielili Damian Majewski (z Lublina) i Wojtek Pasiak (z Ostrowia)

Podczas szkolenia uczestnicy poznali wszystkie podstawowe techniki kettlebell. Skupiono się głównie na dwóch szkołach: rosyjskiej – giriewoj sport oraz amerykańskiej – hardstyle.

Po dwóch dniach ciężkiej pracy dziesiątka uczestników przystąpiła do egzaminu. Wszyscy ukończyli z wynikiem pozytywnym. Gratulacje! To była naprawdę bardzo silna grupa.

Pierwszego dnia, poza kursem instruktorskim, LEON poprowadził bezpłatne szkolenie “Podstawy bulgarian bag”. Zobaczcie fotorelację

Poniżej filmik i zdjęcia ze szkolenia. Interesujecie się kursami instruktorskimi, szkoleniami i obozami kettlebell? Koniecznie zapoznajcie się z naszym harmonogramem szkoleń. Proponujemy też odwiedzenie GALERII i oglądnięcie zdjęć z poprzednich szkoleń.

Macie pytania w temacie: kurs instruktora kettlebell Stalowa Wola? Napiszcie do nas – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania