“Mikołajkowe” kursy instruktora kettlebell 2019

“Mikołajkowe” kursy instruktora kettlebell odbyły się w grudniu 2019 w Warszawie, Konstantynowie Łódzkim, Lublinie, Gorzowie Wielkopolskim, Gdańsku i Wrocławiu. Łącznie ukończyło je około setki uczestników. Niemalże wszystkim udało się zdać egzamin końcowy.

W programie kursu była nauka technik kettlebell zgodnie ze wskazaniami obu głównych szkół: rosyjskiej – giriewoj sport oraz amerykańskiej – hardstyle.

Coroczne kursy “mikołajkowe” są o 30% tańsze od “normalnych”. Dlatego też frekwencja jest zawsze bardzo duża a listy uczestników są zamykane na długo przed datą szkolenia.

Kiedy następne “mikołajkowe” kursy instruktora kettlebell? W grudniu 2020. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym grafikiem prowadzonych przez nas w całej Polsce bezpłatnych szkoleń, kursów instruktorskich, obozów i zawodów kettlebell.

Jeżeli macie pytania lub wątpliwości – napiszcie do nas. Chętnie też udzielimy Wam wszelkich informacji telefonicznie: 660786972

Poniżej fotorelacja z kursu instruktora kettlebell w Gdańsku, który odbył się 7/8 grudnia 2019 w Fitness Magnum. Szkolenie prowadził Lech LEON Kledzik.