Obóz sportowy w Bieszczadach czerwiec 2019

Czerwcowy obóz sportowy w Bieszczadach zorganizowaliśmy wspólnie z Bulgarian Bag Academy Poland oraz kaliskim klubem Ironfit. Przez 6 dni treningi, wykłady, nauka technik niemal od rana do nocy. Zaczynaliśmy dzień poranną zaprawą. To półgodzinny lekki trening, jeszcze przed śniadaniem. Po nim następowały 3 kolejne bloki: krav maga, kettlebell (kurs instruktorski) oraz bulgarian bag. Nierzadko łączny czas zajęć jednego dnia dochodził nawet do 8 godzin.

Zakwaterowani byliśmy w rewelacyjnym pensjonacie Gawra w pobliżu Leska. Obóz był stosunkowo niedrogi: za 6 dni z zakwaterowaniem i wyżywieniem oraz treningami trzeba było zapłacić 990 zł. Specjalne zniżki otrzymywały nietrenujące osoby towarzyszące.

Dla osób które z jakichkolwiek względów nie mogły byc z nami ważna informacja: identyczny obóz odbędzie się w sierpniu 2019 nad morzem w Dziwnowie więcej informacji. Już wkrótce będziemy znali daty i miejscowości w których odbędą się obozy w roku 2020. Radzimy regularnie kontrolować wpisy w naszym harmonogramie szkoleń

Poniżej filmiki i zdjęcia relacjonujące obóz sportowy w Bieszczadach 2019

Jako pierwsza, krótka relacja filmowa z samego początku obóz sportowy Bieszczady

 

Uczestnicy codziennie przez dwie godziny ćwiczyli KRAV MAGA pod okiem Roberta Jędrzejewskiego

 

Oprócz kettlebell, worków bułgarskich i krav maga było dużo gimnastyki i odrobinka biegania. Zobaczcie na film poniżej.

 

 

 

 

 

Zajęcia z workami bułgarskimi prowadził Lech LEON Kledzik – instruktor bulgarian bag (lvl 2)