Kettlebell w treningu biegacza za darmo w Łodzi

kettlebell w treningu biegacza

Kettlebell w treningu biegacza to darmowe szkolenie, które odbędzie się w niedzielę 28 lipca w Łodzi. Gościny udzieli nam klub “Keep your Balance” (ulica Łąkowa 11). Zaczynamy o 9.30, a skończymy około 3 godzin później.

Szkolenie poprowadzą Daria Kuza i Lech “LEON” Kledzik, instruktorzy kettlebell z bogatą przeszłością biegowo – triatlonową.

Celem szkolenia będzie nauczenie podstawowych technik kettlebell, ze szczególnym uwzględnieniem tych, które mogą być wykorzystane w treningu biegacza. Wykonanie takiego 30-minutowego treningu będzie uwieńczeniem szkolenia.

Szkolenie jest za darmo i Daria z LEONEM nie otrzymują za nie jakiegokolwiek wynagrodzenia czy nawet zwrotu poniesionych nakładów. Dlatego będą bardzo wdzięczni jeżeli na koniec zrobicie małą zrzutkę (oczywiście dobrowolnie) na pokrycie poniesionych przez instruktorów kosztów.

Szkolenie jest dla wszystkich, to znaczy nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie ani kettlowe, ani biegowe.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające ukończenie szkolenia

Zapisy rozpoczniemy około 10-14 dni przed szkoleniem, za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, który utworzymy w tym miejscu

Jeżeli macie pytania, na wszystkie chętnie odpowie kierownik szkolenia Lech “LEON” Kledzik: tel. 660786972, biuro@kettlebell.org.pl