Kettlowo-biegowy obóz sportowy KASZUBY

kettlowo biegowy obóz sportowy

Kettlowo-biegowy obóz sportowy KASZUBY

Data i miejsce

Zaczynamy 29 maja po południu, kończymy 1 czerwca po śniadaniu. Zakwaterowani będziemy w Ośrodku Wczasowym „Szuwarek” na tzw. Wyspie Szuwarka w pobliżu Chmielna. Zwróćcie uwagę, że 30 maja to dzień wolny od pracy i wiel osobom łatwiej wystarać się o urlop w czasie takiego „długiego weekendu”

Zakwaterowanie i wyżywienie

Uczestnicy mieszkają w domkach letniskowych lub w tzw. pawilonie w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych. Nie będziemy rozdzielać par: mają one pierwszeństwo przy przydzielaniu pokoi 2- osobowych. Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym jest możliwe za dodatkową opłatą 200 zł.

W cenie obozu wliczone jest wyżywienie (3 posiłki dziennie, śniadanie i kolacje w formie szwedzkiego stołu). Na życzenie możliwa jest wersja wegetariańska lub wegańska

Opis

To pierwszy tego typu obóz w Polsce. Inspiracją było ogromne powodzenie prowadzonych przez Darię i LEONA bezpłatnych 3-godzinnych szkoleń „Kettlebell w treningu biegacza”. Postanowiliśmy „pójść za ciosem” i zorganizować obóz kettlowo biegowy. Będziecie nie tylko biegać, dużo czasu poświęcimy na naukę podstawowych technik kettlebell oraz przykładowych treningów z kulami dedykowanych specjalnie biegaczom. Efektem będzie w pierwszej kolejności zmniejszenie prawdopodobieństwa typowo biegowych kontuzji, a co za tym idzie poprawa wyników.

Ośrodek „Szuwarek” zapewnia możliwość korzystania z różnych atrakcji bez dodatkowych opłat, np. wypożyczenie kajaku

Prowadzący

Daria Patrycja Kuza – bardzo dobrze rozpoznawalna na Pomorzu biegaczka długodystansowa, ambasadorka „Półmaratonu Gdańskiego”. Jednocześnie Daria jest instruktorką kettlebell oraz 5-boju kettlebell, ma również uprawnienia instruktora rosyjskiej szkoły kettlebell – tzw. giriewoj sport.

Lech „LEON” Kledzik to najstarszy wiekiem i doświadczeniem polski instruktor kettlebell. LEON ma też „zaliczonych” kilkadziesiąt maratonów oraz 4 triatlony na długim dystansie

Program

Codzienne zajęcia to:

poranna 30-minutowa „zaprawa” (lekki trucht i proste ćwiczenia z ciężarem ciała, jeszcze przed śniadaniem)

bieganie 45 do 90 minut

kettlebell około 90 minut

inne formy aktywności (np. rozciąganie) 30 do 45 minut

Będziemy się starać aby zajęcia sportowe odbywały się do obiadu, po obiedzie uczestnicy obozu mają czas wolny.

Rezerwacja udziału

Rejestracja możliwa jest wyłącznie przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Cena i formy płatności

Opłata za obóz wynosi 990 zł (włącznie z wyżywieniem i zakwaterowaniem), płatne na miejscu, pierwszego dnia obozu. Dzieci do lat 3 mogą uczestniczyć w obozie za darmo. Dzieci w wieku od 3 do 14 lat mają 120 zł zniżki (opłata 870). Niećwiczące osoby towarzyszące wnoszą taką samą opłatę jak trenujący 990). Psy i inne czworonogi są w Ośrodku mile widziane, ich pobyt wiąże się jednak z dodatkową opłatę 15 zł za dobę.

Nie pobieramy zaliczek dlatego bardzo liczymy na Waszą odpowiedzialność: nie zapisujcie się jeżeli nie jesteście 100-procentowo pewni udziału.

Rezygnacja

Do 15 kwietnia w celu rezygnacji z obozu wystarczy wysłać info na e-mail: biuro@kettlebell.org.pl UWAGA: wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszeniowego jest równoznaczne z zobowiązaniem do zapłacenia 300 zł kosztów rezerwacji, jeżeli rezygnujesz z obozu po 15 kwietnia 2024

Informacje dodatkowe

Na wszystkie pytania i wątpliwości zawsze chętnie odpowie Wam Lech „LEON” Kledzik: biuro@kettlebell.org.pltel. 660786972