Obóz sportowy Dziwnów 2024

obóz sportowy Dziwnów

Data i miejsce

Obóz sportowy nad Bałtykiem 2024 : zaczynamy we wtorek 20 sierpnia 2024 w godzinach popołudniowych (wieczorem pierwszy trening), kończymy w sobotę  24 sierpnia 2024 przed południem (ostatni trening rano).

Opis

Obóz jest przeznaczony dla przeciętnie sprawnych uczestników. Wśród aktywności fizycznych przeważać będą treningi z odważnikami kettlebell oraz workami bułgarskimi. Dla chętnych dojdzie poranna zaprawa, czyli 30-minutowy trening ogólnorozwojowy (czasami z elementami samoobrony) z ciężarem swojego ciała. Staramy się aby wszystkie treningi skończyły się do obiadu (około godziny 15.00), tak abyście mogli spędzać popołudnia na bałtyckiej plaży.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie około 150 metrów od bałtyckiej plaży w Ośrodku Wczasowo-Wypoczynkowmy ALKA w Dziwnowie
Koszt zakwaterowania oraz wyżywienia (śniadanie + obiado-kolacja) jest wliczony w cenę obozu. Do dyspozycji pokoje 2- i 3- osobowe (ewentualnie na życzenie 4- osobowe). Nie rozdzielamy par i rodzin, to znaczy małżeństwa nie muszą się obawiać noclegów w osobnych pokojach. Niewykluczona jest możliwość zakwaterowania w pokoju 1-osobowym, wiąże się to jednak z dopłatą 300 zł.

Osoby towarzyszące i dzieci

W obozie mogą brać udział osoby towarzyszące. Cena za pobyt – patrz niżej.

Cena i formy płatności

Płatności dokonujemy na miejscu, pierwszego dnia obozu
Cena wraz z zakwaterowaniem i wyżywieniem: 1.390 dla osób trenujących, 1.090 dla towarzyszących. Cena bez zakwaterowania i wyżywienia, to znaczy za same treningi: 690 zł.
Dzieci do lat 5 – 300 zł
Dzieci 5-7 lat – 500 zł
Dzieci powyżej 7 lat – 990 zł (możliwe uzyskanie niższej opłaty – 750 zł jeżeli rodzice zamówią dla dziecka 1/2 porcji żywieniowej.
Osoby towarzyszące 1.090 zł

Kurs instruktora kettlebell

Podczas obozu będzie możliwe zdobycie uprawnień instruktora kettlebell. Wiąże się to z dodatkową opłatą 350 zł + 60 zł (roczna składka c członkowska na Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness). PEŁNA INFORMACJA O KURSIE INSTRUKTORA KETTLEBELL

Rezerwacja udziału

Udział można zarezerwować drogą mailową: biuro@kettlebell.org.pl. Przy rejestracji prosimy o podanie imienia, nazwiska, nr telefonu, adresy e-mail. Napiszcie też czy rezerwacja dotyczy osoby trenującej czy towarzyszącej. Inną możliwością zapisu jest skorzystanie z FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Rezygnacja

Do 10 lipca w celu rezygnacji z obozu wystarczy wysłać info na e-mail: biuro@kettlebell.org.pl UWAGA: wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszeniowego jest równoznaczne z zobowiązaniem do zapłacenia 300 zł kosztów rezerwacji, jeżeli rezygnujesz z obozu po 10 lipca 2024

Obóz sportowy nad Bałtykiem 2024 – organizatorzy

Obóz sportowy w Dziwnowie 2023 organizują wspólnie
Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness
Klub Sportowy Ironfit Kalisz
Patronem obozu jest Polska Federacja Sportów Odważnikowych
Sprzętu bezpłatnie użycza nam Sklep Fitness LEON, który specjalizuje się się w sprzedaży worków bułgarskich i odważników kettlebell.

Obóz sportowy nad Bałtykiem 2024 – Informacje dodatkowe

Wszelkich informacji chętnie udzieli kierownik obozu: Lech “LEON” Kledzik, tel. 660 786 972. Zaznaczmy jednak, że LEON nie będzie miał możliwości prowadzenia telefonicznych zapisów.
W lipcu utworzymy dla uczestników obozu zamkniętą, obozową grupę na Facebook. Będziemy tam na bieżąco omawiać szczegółowe kwestie związane z obozem. Osoby z tego samego rejonu Polski mogą się np umówić na wspólny przyjazd aby nie jechać kilkoma autami.
Zachęcamy do zapoznania się z terminami i miejscem pozostałych organizowanych przez nas obozów sportowych