Podstawy bulgarian bag w Koninie za darmo

Podstawy bulgarian bag w Koninie za darmo

Data i miejsce

Szkolenie odbędzie się w sobotę, 27 lipca 2024 w konińskim klubie „Shooters  Gym” przy Placu Zamkowym 14. Zaczniemy o 16.00, skończymy około 3 godzin później. Prosimy o przybycie około 20 minut wcześniej abyśmy mogli przeprowadzić rejestrację uczestników przed szkoleniem).

Prowadzący

Lech LEON Kledzik – jako jeden z dwóch w Polsce i jeden z bardzo nielicznych na świecie posiada najwyższy, trzeci stopień instruktorski (bulgarian bag instruktor PRO), co oznacza że może nadawać uprawnienia instruktorskie innym osobom.
Daria Kuza – instruktorka bulgarian bag 2 stopnia. Zawodniczka bulgarian bag należąca do ścisłej światowej czołówki.

Opis

Celem szkolenia jest nauczenie technik wchodzących w skład sztandarowego i najlepiej rozpoznawalnego treningu z workiem bułgarskim: tzw. “Protokół 1”. W jego skład wchodzi kilkanaście ćwiczeń o różnym stopniu trudności. Wykonanie pełnego treningu będzie „ukoronowaniem” szkolenia

Cena

Szkolenie jest za darmo lecz prowadzący nigdy nie protestują gdy na koniec zrobicie małą zrzutkę na pokrycie kosztów.

Certyfikaty

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu

Rejestracja udziału

Zapisy rozpoczniemy około 10-14 dni przed szkoleniem, za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego , który umieścimy w tym miejscu.

Informacje dodatkowe

Jeżeli macie pytania lub wątpliwości, na wszystkie chętnie odpowie prowadzący szkolenie LEON: biuro@kettlebell.org.pl tel. 660786972