Podstawy Bulgarian Bag za darmo w Świdwinie

podstawy bulgarian bag
Podstawy bulgarian bag w Koninie za darmo

Data i miejsce

Szkolenie odbędzie się w niedzielę 14 lipca 2024 w Hali Sportowej przy SP nr 1 (ul. Jana Pawła II, 5). Zaczniemy o 15.30, skończymy około 3 godzin później. Prosimy o przybycie około 20 minut wcześniej abyśmy mogli przeprowadzić rejestrację uczestników przed szkoleniem).
Serdecznie dziękujemy Klubowi MKS Świdwin oraz Parkowi Wodnemu Relax za darmowe udostępnienie sali oraz ogromne zaangażowanie w przeprowadzenie szkolenia.

Prowadzący

Lech LEON Kledzik – jako jeden z dwóch w Polsce i jeden z bardzo nielicznych na świecie posiada najwyższy, trzeci stopień instruktorski (bulgarian bag instruktor PRO), co oznacza że może nadawać uprawnienia instruktorskie innym osobom.

Opis

Celem szkolenia jest nauczenie technik wchodzących w skład sztandarowego i najlepiej rozpoznawalnego treningu z workiem bułgarskim: tzw. “Protokół 1”. W jego skład wchodzi kilkanaście ćwiczeń o różnym stopniu trudności. Wykonanie pełnego treningu będzie „ukoronowaniem” szkolenia. Brak doświadczeń w treningu z workami bułgarskimi nie jest przeszkodą – wszystkiego Ciebie nauczymy od podstaw

Cena

Szkolenie jest za darmo lecz prowadzący nigdy nie protestują gdy na koniec zrobicie małą zrzutkę na pokrycie kosztów.

Certyfikaty

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu

Rejestracja udziału

Informacje dodatkowe

Jeżeli macie pytania lub wątpliwości, na wszystkie chętnie odpowie prowadzący szkolenie LEON: biuro@kettlebell.org.pl tel. 660786972