Warszawa Kurs instruktora bulgarian bag (lvl.1)

Łódź Kurs instruktora Bulgarian Bag (lvl.1)

Warszawa Kurs instruktora bulgarian bag (lvl.1)

Data i miejsce

Szkolenie odbędzie się w weekend 3 i 4 sierpnia w warszawskim klubie Centrum Kettlebell Bemowo, przy ulicy Dźwigowa 51. Sobota 13.00 – 18.00 (prosimy o przybycie około 20 minut wcześniej abyśmy mogli przeprowadzić rejestrację uczestników przed szkoleniem). Niedziela 9.00 – 14.00

Prowadzący

Szkolenie poprowadzi Lech LEON Kledzik – jako jeden z dwóch w Polsce w Polsce i jeden z bardzo nielicznych na świecie posiada najwyższy, trzeci stopień instruktorski (bulgarian bag instruktor PRO), co oznacza że może nadawać uprawnienia instruktorskie innym osobom. LEONOWI asystować będzie posiadająca drugi sto[ień instruktorski Aleksandra Stępkowska

Opis Kursu

Uczestnicy poznają zasady kilkudziesięciu najważniejszych technik ćwiczeń z workiem bułgarskim. Zapoznają się także z zasadami prowadzenia treningów osobistych i zajęć grupowych z wykorzystaniem tego sprzętu. Szkolenie dla wszystkich miłośników aktywności fizycznej w pierwszej jednak kolejności dla zapaśników, judoków, czy zawodników MMA oraz innych sztuk, systemów i sportów walki. Wcześniejsze doświadczenia w treningu z workiem bułgarskim nie są konieczne. Szkolenie będzie prowadzone w języku polskim.

Uprawnienia

Uczestnicy otrzymują uprawnienia „Suples Bulgarian Bag Instructor lvl 1”, które pozwalają na prowadzenie na całym świecie zajęć grupowych, treningów indywidualnych i szkoleń (pod warunkiem nienadawania uprawnień instruktorskich) z wykorzystaniem worków bułgarskich.
Zaznaczamy że zarówno wzór towarowy jak i nazwa worek bułgarski jest strzeżona patentami na terenie USA, Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej. Ich właścicielem jest Iwan Iwanow i prowadzona przez niego firma „Suples Ltd”. Używanie uprawnień instruktorskich wydanych przez jakąkolwiek instytucję nie mającą upoważnienia Iwana Iwanowa jest nielegalne i może być przyczyną postępowania sądowego. Uprawnienia są nadawane na okres 3 lat. Odnawiają się automatycznie jeżeli uczestnik zdobędzie wyższy stopień instruktorski (lvl 2). Można też powtórzyć lvl 1. Odpłatność za taką powtórkę wynosi zazwyczaj równowartość 100 dolarów (koszt licencji instruktorskiej)

Materiały szkoleniowe

Uczestnicy otrzymują skrypt szkoleniowy w języku angielskim. Jest do niego dołączony słowniczek zawierający tłumaczenie na polski wszystkich nazw ćwiczeń. Po ukończeniu szkolenia adepci uzyskają dostęp do ponad 2-godzinnych materiałów szkoleniowych na video nagranych specjalnie dla nich przez Iwana Iwanowa.

Cena i formy płatności

Opłata za kurs wynosi 1.290 zł. Całą kwotę prosimy zapłacić na miejscu, pierwszego dnia szkolenia. UWAGA: zdecydowaliśmy o niepobieraniu zaliczek. Liczymy na Waszą odpowiedzialność. Nie zapisujcie się jeżeli nie jesteście na 100% pewni udziału.

Rejestracja udziału

wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Informacje dodatkowe

Jeżeli macie pytania lub wątpliwości, na wszystkie chętnie odpowie prowadzący szkolenie LEON: biuro@kettlebell.org.pl tel. 660786972