Obóz bulgarian bag i bieganie

Obóz bulgarian bag i bieganie

Data i miejsce

Zaczynamy 4 września po południu, kończymy 8 września po śniadaniu. Zakwaterowani będziemy w Ośrodku Wczasowym „Szuwarek” na tzw. Wyspie Szuwarka w pobliżu Chmielna.

Zakwaterowanie i wyżywienie

Uczestnicy mieszkają w domkach letniskowych lub w tzw. pawilonie w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych. Nie będziemy rozdzielać par: mają one pierwszeństwo przy przydzielaniu pokoi 2- osobowych. Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym jest możliwe za dodatkową opłatą 200 zł.

W cenie obozu wliczone jest wyżywienie (3 posiłki dziennie, śniadanie i kolacje w formie szwedzkiego stołu). Na życzenie możliwa jest wersja wegetariańska lub wegańska

Opis

To pierwszy tego typu obóz w Polsce. Inspiracją było ogromne powodzenie prowadzonych przez Darię Kuzę i LEONA bezpłatnych 3-godzinnych szkoleń „Bulgarian bag w treningu biegacza”. Postanowiliśmy „pójść za ciosem” i zorganizować obóz “workowo – biegowy”. Będziecie nie tylko biegać, dużo czasu poświęcimy na naukę podstawowych technik bulgarian bag oraz przykładowych treningów z workami dedykowanych specjalnie biegaczom. Efektem będzie w pierwszej kolejności zmniejszenie prawdopodobieństwa typowo biegowych kontuzji, a co za tym idzie poprawa wyników.

Ośrodek „Szuwarek” zapewnia możliwość korzystania z różnych atrakcji bez dodatkowych opłat, np. wypożyczenie kajaku

Obóz organizują wspólnie:

Lech „LEON” Kledzik – jako jedyna osoba w Polsce i jedna z bardzo niewielu na świecie posiada najwyższy, 3. stopień instruktora bulgarian bag. LEONOWI nieobce jest też bieganie, „zaliczył” kilkadziesiąt maratonów i 4 triatlony na długim dystansie.

Jerzy Skarżyński – maratończyk (rekord życi0wy 2:1 1:42, 1986), wielokrotny reprezentant Polski, 3-krotny medalista mistrzostw Polski, trener biegania, autor bestsellerowych poradników dla biegaczy, www.skarzynski.pl 

Program

Codzienne zajęcia to:

poranna 30-minutowa „zaprawa” (lekki trucht i proste ćwiczenia z ciężarem ciała, jeszcze przed śniadaniem)

bieganie 45 do 120 minut

worki bułgarskie około 90 minut

inne formy aktywności (np. rozciąganie) 30 do 45 minut

teoria (np. dieta i suplementacja biegacza długodystansowego) 45 do 60 minut

Będziemy się starać aby zajęcia sportowe odbywały się do obiadu, po obiedzie uczestnicy obozu mają czas wolny.

Rezerwacja udziału

Rejestracja możliwa jest wyłącznie przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 

Cena i formy płatności

Opłata za obóz wynosi 1.290 zł (włącznie z wyżywieniem i zakwaterowaniem), płatne na miejscu, pierwszego dnia obozu. Dzieci do lat 3 mogą uczestniczyć w obozie za darmo. Dzieci w wieku od 3 do 14 lat mają 120 zł zniżki (opłata 1.170). Niećwiczące osoby towarzyszące wnoszą taką samą opłatę jak trenujący 1.290). Psy i inne czworonogi są w Ośrodku mile widziane, ich pobyt wiąże się jednak z dodatkową opłatę 15 zł za dobę.

Nie pobieramy zaliczek dlatego bardzo liczymy na Waszą odpowiedzialność: nie zapisujcie się jeżeli nie jesteście 100-procentowo pewni udziału.

Rezygnacja

Do 15 lipca w celu rezygnacji z obozu wystarczy wysłać info na e-mail: biuro@kettlebell.org.pl UWAGA: wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszeniowego jest równoznaczne z zobowiązaniem do zapłacenia 300 zł kosztów rezerwacji, jeżeli rezygnujesz z obozu po 15 lipca 2024

Informacje dodatkowe

Na wszystkie pytania i wątpliwości zawsze chętnie odpowie Wam Lech „LEON” Kledzik: biuro@kettlebell.org.pltel. 660786972

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą szkoleń, kursów instruktorskich i obozów wiosną i latem 2024