Bezpłatne szkolenie bulgarian bag – Siedlce

bulgarian bad siedlce

Bezpłatne szkolenie bulgarian bag – Siedlce

Miejsce i data szkolenia:: Atletic Gym w Siedlcach przy ulicy Mieszka 1/24, w niedzielę 4 sierpnia, godz. 10.00-13.00

Prowadzący Lech LEON Kledzik – to założyciel i główny szkoleniowiec Bulgarian Bag Academy Poland. LEON jest najstarszym wiekiem i doświadczeniem polskim instruktorem bulgarian bag. Organizatorami szkolenia jest  Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness, Bulgarian Bag Academy Poland oraz Atletic Gym w Siedlcach

Celem  jest nauka kilku absolutnie podstawowych technik ćwiczeń bulgarian bag. Ich wspólną cechą jest to, że wszystkie one wchodzą w skład kultowego treningu z workiem bułgarskim: Bulgarian bag match protocol. Zestaw ten nazywa się też często po prostu “Protokołem 1”

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające ukończenie szkolenia.

Zapisy tylko i wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Zaznaczamy, że szkolenie prowadzone jest całkowicie bezinteresownie. Instruktor nie otrzymuje żadnej formy wynagrodzenia czy dofinansowania. To samo dotyczy klubu Atletic Gym.

Macie pytania w temacie “Bezpłatne szkolenie bulgarian bag Siedlce”? Napiszcie do nas. Wszelkich informacji (ale nie rezerwacja udziału) chętnie udzieli też prowadzący szkolenie Lech “LEON” Kledzik, tel. 660786972

Zachęcamy do oglądnięcia relacji z naszych poprzednich szkoleń

Nie pasuje Wam termin lub miejsce “Bezpłatne szkolenie bulgarian bag Siedlce”? Zapoznajcie się z naszym grafikiem szkoleń. Może znajdziecie coś bardziej pasującego. Możecie też zaprosić nas do swojego klubu. Jeżeli będzie to możliwe – chętnie Was odwiedzimy.

Ważna informacja. Na wszystkich prowadzonych przez Lecha Leona Kledzika szkoleniach jest dużo więcej chętnych niż miejsc. Zastanów się dobrze czy na pewno weźmiesz udział nim go zarezerwujesz. Nie blokuj miejsca innym.