Podstawy bulgarian bag Słupsk – za darmo

bulgarian bag słupsk

Szkolenie “Podstawy bulgarian bag” Słupsk – odbędzie się w sobotę 11 stycznia w godzinach 11.00 – 15.00. Miejsce szkolenia :Słupska Szkoła Sportów Walki MMA Czarni. Galeria Handlowa “Podkowa”, ul.Starzyńskiego 6 (nad parkingiem) Pragniemy serdecznie podziękować gospodarzom szkolenia za bezpłatne udostępnienie nam sali.

Szkolenie poprowadzi Lech “LEON” Kledzik – założyciel i główny szkoleniowiec Bulgarian Bag Academy Poland. Pragniemy zaznaczyć, że instruktor prowadzący nie otrzymuje z tego tytułu żadnego wynagrodzenia – to bezinteresowna działalność społeczna. Celem 4-godzinnego kursu jest zapoznanie uczestników z najważniejszymi technikami ćwiczeń z workiem bułgarskim. Wspólnym ich mianownikiem jest fakt, że wszystkie wchodzą w skład kultowego treningu “Bulgarian Bag Match Protocol 1“, którego wykonanie będzie ukoronowaniem szkolenia. Zazwyczaj tego rodzaju szkolenia trwają 3 godziny, tym razem prowadzący zdecydował się dodać jeszcze jedną godzinę i rozszerzyć program poza zwyczajowe ramy

Szkolenie jest za darmo i nie zawiera jakichkolwiek ukrytych opłat.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w kursie. W szkoleniu może też wziąć udział młodzież od 12 roku życia. Prosimy jednak o kontakt z nami jeżeli chcecie zabrać z sobą dzieci – musimy przygotować normalnie rzadko używane, lekkie 3-kilogramowe worki.

Jeżeli macie pytania na temat “Podstawy bulgarian bag” Słupsk – napiszcie do nas. Na wszystkie Wasze pytania chętnie odpowie też prowadzący szkolenie LEON, tel 660786972. Uwaga telefoniczna rezerwacja udziału za pośrednictwem LEONA nie jest możliwa.

Zapisy na szkolenie rozpoczniemy pod koniec grudnia 2019. Wówczas też udostępnimy formularz zgłoszeniowy, który będzie jedyną formą zarezerwowania udziału w szkoleniu

Zobaczcie jak wyglądały nasze poprzednie szklenia