Podstawy bulgarian bag w Stalowej Woli ZA DARMO

bulgarian bag w stalowej woli

Podstawy bulgarian bag w Stalowej woli ZA DARMO

Miejsce i data szkolenia

Szkolenie odbędzie się w sobotę 26 października w klubie KAITO, ul. Poniatowskiego 14 w Stalowej Woli (godz. 9.00-12.00).  Uczestników prosimy o przybycie kilka-kilkanaście minut wcześniej abyśmy mogli spokojnie zarejestrować Wasz udział, a Wy mieli czas na przebranie się.

Organizatorzy

Organizatorami są Bulgarian Bag Academy Poland oraz Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness wraz z Klub KAITO Paweł Kunysz. Szkolenie poprowadzą Lech “LEON” Kledzik – najstarszy wiekiem i doświadczeniem polski instruktor kettlebell. LEON jest założycielem i głównym szkoleniowcem Bulgarian Bag Academy Poland. Wraz z LEONEM swą wiedzą będzie się dzielić instruktor bulgarian bag – Paweł Boris Kunysz.

Opis

Celem szkolenia jest nauczenie kilku najważniejszych technik ćwiczeń z workiem bułgarskim. Wszystkie one wchodzą w skład sztandarowego treningu bulgarian bag, tzw. “Protokołu 1”. Wykonanie wspomnianego “Protokołu” będzie ukoronowaniem ukoronowaniem szkolenia. Aby wziąć udział nie potrzebne są jakiekolwiek wcześniejsze doświadczenia treningu z workami. Wszystkiego nauczymy Was od podstaw. W szkoleniu może też wziąć udział młodzież od 12 roku życia. Prosimy jednak o kontakt z nami jeżeli chcecie zabrać z sobą dzieci – musimy przygotować normalnie rzadko używane, lekkie 3-kilogramowe worki.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.

Składamy serdeczne podziękowania dla klubu KAITO i jego właściciela Pawła Borysa Kunysza za nieodpłatne udostępnienie sali i sprzętu.

Pragniemy wyraźnie zaznaczyć, że ani organizatorzy, ani gospodarze, ani instruktorzy prowadzący szkolenie nie otrzymują znikąd jakiejkolwiek formy wynagrodzenia czy dofinansowania. Kurs prowadzony jest całkowicie bezinteresownie.

Informacje dodatkowe

Macie pytania w temacie “Podstawy bulgarian bag w Stalowej woli ZA DARMO”? Napiszcie do nas Możecie też zadzwonić bezpośrednio do prowadzącego szkolenie Lecha Leona Kledzika: 660786972. Leon chętnie odpowie na Wasze pytania ale nie będzie telefonicznie rejestrował udziału w szkoleniu.

A teraz propozycja dla super twardzieli. Tej samej soboty LEON w godz. 13.00-16.00 poprowadzi w tym samym miejscu bezpłatne szkolenie “Kultowe treningi kettlebell – trening 300 Maxwella”. Może zatem zacznij od treningu z workami bułgarskimi, a po krótkiej przerwie kontynuuj z kulami?

Nie możesz się pojawić na szkoleniu? Nie pasuje Tobie miejsce lub data? Zapoznajcie się z naszym harmonogramem szkoleń lub zaproś LEONA do siebie – do swojej miejscowości, do swojego klubu. Wierz nam albo nie ale on naprawdę do Was przyjedzie i nie będzie chciał za to pieniędzy.

Zobaczcie jak wyglądały nasze poprzednie szkolenia