Bezpłatne szkolenie bulgarian bag Katowice

bulgarian bag świdwin katowice kraków

Bezpłatne szkolenie bulgarian bag Katowice odbędzie się w niedzielę 9 lutego w godzinach 13.30.00-16.300. Miejsce: Cross4Fight, ul. Kamienna 4.

3-godzinne szkolenie poprowadzi Lech “LEON” Kledzik – założyciel i główny szkoleniowiec Bulgarian Bag Academy Poland.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.

Celem jest nauczenie podstawowych technik treningu z workiem bułgarskim, w stopniu wystarczającym do przeprowadzenia samodzielnego, bezpiecznego treningu. Wszystkie prezentowane ćwiczenia wchodzą w skład “Bulgarian Bag Match Protocol 1”. “Protokół 1” to najlepiej rozpoznawalny, sztandarowy trening z workiem bułgarskim.

Organizatorami szkolenia jest: Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness; Bulgarian Bag Academy Poland

Zapisy jedynie przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Jest on jedyną formą rezerwacji udziału.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych bezpłatnych szkoleń i kursów instruktorskich.

Informacja dla prawdziwych twardzieli. Mało Tobie jednego 3-godzinnego szkolenia z LEONEM? Informujemy, że tego samego dnia o 9.00 Leon poprowadzi bezpłatne 3-godzinne szkolenie w CrossFit Hussars. Będzie to szkolenie z odważnikami: “Kultowe treningi kettlebell – trening 300 powtórzeń Maxwella”

Oglądnijcie relacje z naszych poprzednich szkoleń

Macie pytania dotyczące “Bezpłatne szkolenie bulgarian bag Katowice”? Napiszcie do nas. Na wszelkie Wasze pytania chętnie odpowie też prowadzący szkolenie LEON – tel 660786972. Zaznaczamy jednak, że LEON nie ma technicznych możliwości prowadzenia telefonicznych zapisów na szkolenie.

Nie pasuje Wam miejsce lub data szkolenia “Bulgarian bag Katowice”? Nie ma problemu – podobne bezpłatne kursy organizujemy regularnie w całej Polsce: zobaczcie grafik. Możecie też zaprosić LEONA do swojej miejscowości, do swojego klubu. On prowadzi te szkolenia naprawdę za darmo i na pewno do Was przyjedzie. Musicie jednak zapraszać z 3-4 miesięcznym wyprzedzeniem bo grafik LEONA jest zawsze zapełniony na kilka miesięcy w przód.

Na koniec bardzo ważna uwaga: na bezpłatnych szkoleniach z LEONEM jest zawsze dużo więcej chętnych niż miejsc. Zastanów się dobrze czy możesz wziąć udział. Zapisuj się dopiero gdy jesteś tego na 100% pewny. Nie blokuj miejsca innym.