Bezpłatne szkolenie kettlebell „300 Maxwella” Goleniów

300 maxwella Goleniów lublin kettlebell

Bezpłatne szkolenie kettlebell „300 Maxwella” Goleniów.

3-godzinne szkolenie wchodzi w skład cyklu “Kultowe treningi kettlebell”. Odbędzie się ono 14 marca (sobota) w ProgressGym , przy Placu Lotników 2 w Goleniowie w godzinach 16.00-19.00.

Prowadzący: Lech LEON Kledzik – najstarszy wiekiem i doświadczeniem polski instruktor kettlebell. Zaznaczamy, że instruktor nie otrzymuje z tego tytułu jakiegokolwiek wynagrodzenia, jest to czysta działalność społeczna.

Trening 300 powtórzeń Maxwella to bez wątpienia jeden z najlepiej rozpoznawalnych i najbardziej lubianych, można powiedzieć “kultowych” treningów z kulami. Łączy w sobie ćwiczenia typowe dla rosyjskiej szkoły giriewoj sport jak i amerykańskiej – kettlebell hardstyle.

Bezpłatne szkolenie kettlebell „300 Maxwella” Goleniów zakończy się rozdaniem uczestnikom certyfikatów potwierdzających udział w szkoleniu

Dobrze widziane są wcześniejsze doświadczenia w treningu z odważnikami. Jeżeli jednak takich doświadczeń nie macie, nie jest to przeszkodą we wzięciu udziału w kursie.

Zapisy na kurs rozpoczniemy pod koniec lutego 2020. Wówczas też udostępnimy FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – będzie to jedyna formą rezerwacji udziału. Tu ważna uwaga: na bezpłatne szkolenia prowadzone przez LEONA jest zawsze więcej chętnych niż miejsc. Zanim zarezerwujesz miejsce, zastanów się czy na pewno weźmiesz udział – nie blokuj miejsca innym.

Chcesz wiedzieć więcej o: „Bezpłatne szkolenie kettlebell -300 Maxwella- Goleniów”? Napiszcie do nas. Więcej informacji udzieli Wam chętnie prowadzący szkolenie Lech LEON Kledzik 660786972. Uwaga: Leon nie ma technicznych możliwości telefonicznej rezerwacji Waszego udziału.

Nie pasuje Wam termin lub miejsce szkolenia? Poszperajcie w naszym grafiku szkoleń. Może znajdziecie coś bliżej swojej miejscowości lub w dogodniejszym terminie.

Popatrzcie na relacje z naszych poprzednich szkoleń