GDAŃSK “Kurs instruktora giriewoj sport”

Giriewoj sport – kurs instruktorski w Gdańsku

Termin i miejsce:

6 lipca (sobota) i 7 lipca (niedziela), w oba dni godz 12.00-17.00 Fitness LEON, ul. Kartuska 422 a, 80-125 Gdańsk, tel. 58 3004050

Giriewoj sport (od rosyjskiego słowa giria – odważnik) to typowo rosyjska szkoła kettlebell, nie skażona jakimikolwiek naleciałościami z Zachodu. Tym sposobem z odważnikami ćwiczą w Rosji wojsko, policja, straż pożarna, służby celne i graniczne. Również w 600 rosyjskich szkołach sportowych dzieciaki od 10 roku życia trenują zgodnie z zasadami giriewoj sport. Poza Rosją giriewoj sport jest jedynym znanym sposobem treningu kettlebell na Ukrainie, Białorusi czy w Kazachstanie oraz wielu innych tak zwanych republikach poradzieckich.

Prowadzący:

Artem Gnatusin – wybitny ukraiński zawodnik i trener, 3-krotny mistrz Ukrainy, zdobywca Pucharu Ukrainy, członek ukraińskiej kadry narodowej kettlebell lifting. Lech LEON Kledzik – najstarszy wiekiem i doświadczeniem polski instruktor – wykładowca kettlebell, trener polskiej kadry narodowej. Wśród swoich podopiecznych ma licznych mistrzów i medalistów mistrzostw świata, Europy i Polski.

Opis:

nauka techniki sztandarowych ćwiczeń giriewoj sport: swing, rwanie, podrzut, długi cykl, nadrzut oraz tak zwanych ćwiczeń uzupełniających zarówno z kulami jak i ze sztangą. Budowanie planów treningowych przygotowujących do zawodów. Nauka przepisów obowiązujących na zawodach – uczestnicy otrzymają osobny certyfikat nadający uprawnienia sędziego giriewoj sport.

Uczestnicy otrzymują książeczki instruktorskie oraz certyfikaty instruktorskie, a także certyfikat sędziego giriewoj sport. Uprawnienia instruktorskie są dożywotnie pod warunkiem opłacania składek na Stowarzyszenie instruktorów (Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness) – 60 zł rocznie. Licencje sędziowskie wymagają odnawiania co 6 miesięcy przez sędziowanie w zawodach, branie udziału w pracy sekretariatu zawodów lub udział w szkoleniach sędziowskich.

Cena:

540 złotych – bez uprawnień instruktorskich lub 600 z uprawnieniami (540 zł kurs + 60 zł roczna składka członkowska PSKiF). Uprawnienia są ważne tak długo jak długo instruktor przynależy do Stowarzyszenia.
Zniżki i rabaty:
1. Członkowie Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness mający opłacone składki, są zwolnieni z opłaty 60 zł
2. Instruktorzy kettlebell posiadający ważne uprawnienia – zniżka 100 zł (to znaczy opłata za kurs wynosi 440 zł)
3. Instruktorzy giriewoj sport, posiadający ważne uprawnienia – zniżka 200 zł (to znaczy opłata za kurs wynosi 340 zł)

Sposoby płatności: w momencie rejestracji roczna składka członkowska -60 zł przelewem na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness (Gdańsk) konto nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 z zaznaczeniem „Roczna składka członkowska od 6 lipca” . Pozostałą kwotę, na miejscu, w dniu szkolenia.
Zapisy za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. (Przycisk “Chcę się zapisać na to szkolenie” – znajduje się na tej stronie pod mapką).
Wszelkich informacji (ale nie rejestracja udziału) chętnie udzieli kierownik szkolenia Lech LEON Kledzik tel. 660786972, biuro@kettlebell.org.pl 

Poniżej kurs instruktora giriewoj sport prowadzony przez białoruskich wielokrotnych mistrzów świata kettlebell: braci Wadima i Igora Signiewiczów

Popatrzcie też (poniżej) na kurs instruktora giriewoj sport prowadzony w Gdańsku przez mistrza świata i kapitana ukraińskiej kadry narodowej kettlebell Artura Sasika