Kurs instruktora kettlebell – Kraków

kettlebell kraków krakowie girewoj sport
Kurs instruktora kettlebell – Kraków

Kurs odbędzie się 21/22 września 2019 roku w Centrum Treningu Kettlebell i Giriewoj Sport Kraków ul.  Sikorki 21a (budynek Avatar Centrala Ruchu). Sobota 11.00-16.00, niedziela 10.00-15.00

Opis: nauka wszystkich podstawowych technik kettlebell, zarówno z amerykańskiej szkoły hardstylle, jak i rosyjskiej szkoły giriewoj sport.

Prowadzący: instruktor-wykładowca Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness:Ewa Ciembroniewicz. Ewa jest założycielem i głównym szkoleniowcem Centrum Treningu Kettlebell i Giriewoj Sport Kraków. Posiada uprawnienia nie tylko instruktora wykładowcy kettlebell lecz również instruktora kettlebell rosyjskiej szkoły giriewoj sport oraz amerykańskiej szkoły hardstyle. Jest także licencjonowanym sędzią kettlebell.

Rejestracja udziału jest możliwa tylko za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego

Egzamin: Egzamin nie ma charakteru sprawdzianu siły lub wytrzymałości, głównym jego celem jest sprawdzenie umiejętności czystego technicznego wykonania kilkunastu ćwiczeń. Zazwyczaj niemal wszyscy uczestnicy kończą egzamin z wynikiem pozytywnym.

Uprawnienia: Uprawnienia nadaje Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness, największa polska struktura prowadząca kursy instruktora kettlebell. Jako jedyna jest wpisana do KRS.  Jest też członkiem International Union of Kettlebell Lifting (gdzie reprezentuje Polskę), co skutkuje uznawaniem uprawnień na całym świecie

Cena 800 zł, z czego 60 zł to roczna składka członkowska na Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness. 740 zł to właściwa opłata za kurs.

Sposoby płatności: 60 zł (roczna składka członkowska) w momencie rejestracji przelewem na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness: 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 z dopiskiem: “Roczna składka członkowska od 21 września – Kraków”. Pozostałą kwotę (740 zł) należy zapłacić na miejscu w dniu szkolenia.

Rejestracja udziału jest możliwa tylko za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego

Macie pytania w temacie “Kurs instruktora kettlebell – Kraków”? Napiszcie do nas. Na wszelkie pytania (ale nie rezerwacja udziału) chętnie odpowiemy też telefonicznie – 660786972 (Lech LEON Kledzik)

 

 

 

 

 

Rejestracja udziału jest możliwa tylko za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego

Nie pasuje Wam miejsce i termin? Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych szkoleń i kursów instruktorskich