Kurs instruktora kettlebell – LUBLIN

lublin małopolska szkolenie kettlebell konstantynów ewa

Kurs instruktora kettlebell – LUBLIN, organizatorem jest Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness

Data i miejsce szkolenia:

21/22 września 2019 (sobota i niedziela)
Czas trwania: min. 10 godzin, sobota: od 11.00 do 16.00, niedziela 10.00 do 15.00

klub FIGHT GYM, ulica Konstantynów 1G, Lublin

Opis

nauka wszystkich zasad, metodyki i technik kettlebell niezbędnych do prowadzenia samodzielnych zajęć, zasady prowadzenia treningu grupowego.

Prowadzący: Damian Majewski – Instruktor – wykładowca kettlebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Posiada też uprawnienia instruktorskie zarówno rosyjskiej (giriewoj sport) jak i amerykańskiej (hardstyle) szkoły kettlebell.

Zapisy wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Egzamin i uprawnienia

Egzamin: po zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymują uprawnienia Instruktora Kettlebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Pozwalają one na samodzielnego prowadzenie zajęć grupowych i treningów osobistych. Egzamin w ostatnim dniu szkolenia, jest łatwy do zdania dla wszystkich aktywnie uczestniczących w kursie (średnio zdaje 95% uczestników)

Uprawnienia są honorowane na całym świecie (Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness jest członkiem International Union of Kettlebell Lifting oraz International Kettlebell Lifting Federation). Jako jedyna polska instytucja szkoląca instruktorów kettlebell jest wpisana do KRS

Cena i sposoby płatności

Cena 740 złotych – bez uprawnień instruktorskich lub 800 z uprawnieniami (740 zł kurs + 60 zł roczna składka członkowska PSKiF), uprawnienia są ważne tak długo jak długo instruktor przynależy do Stowarzyszenia. Uwaga: dla osób które posiadają ważne uprawnienia instruktorskie udział w kolejnych kursach na zasadzie “wolnego słuchacza” jest bezpłatny

Sposób płatności:w chwili rezerwacji udziału -60 zł przelewem na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness (Gdańsk) konto nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 z zaznaczeniem „Roczna składka członkowska od 21 września (Lublin)” . Pozostałą kwotę (740 zł) na miejscu w dniu szkolenia.

Zapisy wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Macie pytania w temacie “Kurs instruktora kettlebell – Lublin”? Napiszcie do nas

Wszelkich informacji (ale nie zapisy) chętnie udzieli prowadzący szkolenie Damian Majewski – tel: 661564559

 

 

 

 

 

Za daleko do Lublina aby przyjechać na kurs? Prosimy o zapoznanie się z ogólnopolskim harmonogramem naszych szkoleń.

Zapisy wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO