Kurs instruktor kettlebell szkoły giriewoj sport

giriewoj sport. Artem i LEON

Kurs instruktor kettlebell szkoły giriewoj sport

Termin i miejsce:

15 lutego (sobota) i 16 lutego (niedziela), w oba dni godz 12.00-17.00 Fitness Magnum (dawniej LEON), ul. Kartuska 422 a, 80-125 Gdańsk, tel. 58 3004050

Giriewoj sport – co to takiego?

Giriewoj sport (od rosyjskiego słowa giria – odważnik) to typowo rosyjska szkoła kettlebell, nie skażona jakimikolwiek naleciałościami z Zachodu. Tym sposobem z odważnikami ćwiczą w Rosji wojsko, policja, straż pożarna, służby celne i graniczne. Również w 600 rosyjskich szkołach sportowych dzieciaki od 10 roku życia trenują zgodnie z zasadami giriewoj sport. Poza Rosją giriewoj sport jest jedynym znanym sposobem treningu kettlebell na Ukrainie, Białorusi czy w Kazachstanie oraz wielu innych tak zwanych republikach poradzieckich.

 

Prowadzący:

 

Artem Gnatusin – wybitny ukraiński zawodnik i trener, 3-krotny mistrz Ukrainy, zdobywca Pucharu Ukrainy, były zawodnik ukraińskiej kadry narodowej kettlebell lifting. Lech LEON Kledzik – najstarszy wiekiem i doświadczeniem polski instruktor – wykładowca kettlebell, trener polskiej kadry narodowej. Wśród swoich podopiecznych ma licznych mistrzów i medalistów mistrzostw świata, Europy i Polski.

Zapisy wyłącznie przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Opis szkolenia

 

Opis: nauka techniki sztandarowych ćwiczeń giriewoj sport: swing, rwanie, podrzut, długi cykl, nadrzut oraz tak zwanych ćwiczeń uzupełniających zarówno z kulami jak i ze sztangą. Budowanie planów treningowych przygotowujących do zawodów. Nauka przepisów obowiązujących na zawodach – uczestnicy otrzymają osobny certyfikat nadający uprawnienia sędziego giriewoj sport.

Uprawnienia

Uczestnicy otrzymują książeczki oraz certyfikaty instruktorskie, a także certyfikat sędziego giriewoj sport. Uprawnienia instruktorskie są dożywotnie pod warunkiem opłacania składek na Stowarzyszenie instruktorów (Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness) – 60 zł rocznie. Pozwalają one na prowadzenie treningów indywidualnych i zajęć grupowych kettlebell według zasad szkoły giriewoj sport, a także szkoleń różnego rodzaju pod warunkiem nienadawania uprawnień instruktorskich. Uprawnienia sędziowskie wymagają odnawiania co 6 miesięcy przez sędziowanie w zawodach, branie udziału w pracy sekretariatu zawodów, udział w szkoleniach sędziowskich. W niektórych wypadkach do przedłużenia uprawnień wystarcza start w zawodach jako uczestnik.

Zapisy wyłącznie przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Cena

 

600 zł (540 zł kurs + 60 zł roczna składka członkowska PSKiF). Uprawnienia są ważne tak długo jak długo instruktor przynależy do Stowarzyszenia.
Zniżki i rabaty:
1. Członkowie Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness mający opłacone składki, są zwolnieni z opłaty 60 zł
2. Instruktorzy kettlebell posiadający ważne uprawnienia – zniżka 100 zł (to znaczy opłata za kurs wynosi 440 zł)
3. Instruktorzy giriewoj sport, posiadający ważne uprawnienia – zniżka 200 zł (to znaczy opłata za kurs wynosi 340 zł)

Sposób płatności

w momencie rejestracji roczna składka członkowska -60 zł przelewem na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness (Gdańsk) konto nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 z zaznaczeniem „Roczna składka członkowska od 15 lutego” . Pozostałą kwotę, na miejscu, w dniu szkolenia.

Noclegi

Dla pierwszych 10 osób które zapiszą się na kurs i wpłacą zaliczkę organizator opłaci noclegi (pokoje 2- i 3- osobowe) wraz ze śniadaniem w dobrym hotelu w pobliżu miejsca szkolenia HOTEL WALEWSCY. Prosimy w tej sprawie kontaktować się z nami. Lista osób mogących skorzystać z bezpłatnych noclegów jest zamknięta, nie ma już możliwości aby skorzystać z tej okazji

Dodatkowe informacje

Wszelkich informacji (ale nie rejestracja udziału) na temat kursu “instruktor giriewoj sport” chętnie udzieli kierownik szkolenia Lech LEON Kledzik tel. 660786972, biuro@kettlebell.org.pl

Zapisy wyłącznie przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Zobaczcie jak wyglądał poprzedni kurs instruktora giriewoj sport w lipcu 2019

Poniżej kilka filmów z wcześniejszych szkoleń giriewoj sport