Kurs instruktora kettlebell w Poznaniu

kettlebell w Poznaniu

Kurs instruktora kettlebell w Poznaniu

Czas i miejsce

Szkolenie odbędzie się w weekend 16/17 maja 2020 w klubie Magda Jarmuż FIT FLY, ul. Wyspiańskiego 10 (uwaga: wejście od ulicy Chełmońskiego nr 1) , Poznań. W sobotę 16 maja 10.00 – 15.00, w niedzielę 17 maja 10.00-15.00. Prosimy uczestników o wcześniejsze przybycie abyśmy mieli czas na procedury związane z rejestracją i pobraniem opłaty za kurs.

Prowadzący

Magda Jarmuż jest instruktorem – wykładowcą PSKiF. Instruktor wykładowca to osoba posiadająca uprawnienia do przeprowadzenia samodzielnie kursu instruktora kettlebell. W Polsce jest 11 takich osób. Poza tym Magda jest instruktorem kettlebell zarówno rosyjskiej szkoły giriewoj sport jak i amerykańskiej kettlebell hardstyle.

Organizator

Organizatorem szkolenia jest Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness. Jest ono największą polską strukturą zajmującą się szkoleniami kettlebell. Jako jedyna jest wpisana do KRS, jako jedyna też jest członkiem International Union of Kettlebell Lifting będąc przedstawicielem Polski w tej organizacji. Kursy instruktora kettlebell organizowane przez Stowarzyszenie ukończyło już około 2 tysięcy osób.

Opis szkolenia

Podczas kursu instruktora kettlebell w Poznaniu uczestnicy poznają podstawowe techniki (łącznie ponad 20) kettlebell. Najważniejsze to swing i jego odmiany, wiatrak, rwanie, tureckie wstawanie, podrzut, kozak, długi cykl i wiele innych. Część z nich będzie nauczana zgodnie z zasadami rosyjskiej szkoły giriewoj sport, część zgodnie z zasadami amerykańskiej szkoły kettlebell hardstyle. W części teoretycznej uczestnicy poznają historię kettlebell, charakterystykę głównych szkół i trendów ale także metodykę nauczania i zasady prowadzenia zajęć.

Egzamin

Egzamin nie jest sprawdzianem siły czy wytrzymałości zdającego. Egzaminatorzy koncentrują się na sprawdzeniu stopnia opanowania techniki ćwiczeń uczonych na kursie. Dla osób aktywnie uczestniczących w szkoleniu nie jest to większym problemem (zazwyczaj zdaje go około 95% uczestników). Gdyby jednak coś poszło nie tak to egzamin powtórkowy jest darmowy i nie wiąże się z jakimikolwiek kosztami. Taka poprawka jest bardzo często możliwa przez przesłanie egzaminatorom nagrania wideo z prawidłowo wykonanymi ćwiczeniami

Uprawnienia

Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness jest członkiem dużych struktur międzynarodowych jak International Union of Kettlebell Lifting czy International Kettlebell Lifting Federation, co oznacza że uprawnienia są honorowane na całym świecie. Uprawnienia są ważne tak długo, jak długo instruktor pozostaje członkiem Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness (wiąże się to z opłacanie składek członkowskich – 60 zł za rok).

Rejestracja udziału

Jedynie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Cena i formy płatności

Regularna cena to 800 zł. Wszystkie kursy instruktora kettlebell, które odbywają się w całej Polsce w maju 2020 r. mają cenę obniżoną o 11% i kosztują 712 zł. Z czego 60 zł to roczna składka członkowska a 652 zł to opłata za kurs. 11% zniżki zostało ustalone z okazji mijającej w maju 11 rocznicy od kiedy Lech LEON Kledzik zaczął prowadzić w Polsce regularne kursy instruktora kettlebell.

Uczestnik kursu powinien w momencie rejestracji wpłacić roczną składkę członkowską 60 zł na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness: 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000. W tytule przelewu prosimy napisać „roczna składka członkowska od 16 maja Poznań”

Dodatkowe informacje

Macie pytania na temat Kurs instruktora kettlebell w Poznaniu? Napiszcie do nas. Możecie też kontaktować się bezpośrednio z głównym szkoleniowcem PSKiF LEONEM 660786972, który chętnie udzieli Wam wszelkich potrzebnych informacji. UWAGA: Leon nie ma technicznych możliwości zapisywania Was „przez telefon”.

Nie pasuje Tobie termin lub miejsce szkolenia? Identyczne kursy odbędą się w maju w kilku innych polskich miastach (Konstantynów Łódzki, Białystok, Kalisz, Lublin, Gdańsk, Szczecin, Rybnik, Wrocław, Drezdenko). Informacje o tych szkoleniach znajdziecie w naszym harmonogramie szkoleń.