Kurs instruktora kettlebell w Szczecinie

kettlebell w szczecinie

Kurs instruktora kettlebell w Szczecinie.

Miejsce i data:

21/22 września 2019 PRIME FITNESS CLUB, ul. Modra 80, Szczecin. Sobota 10.00 – 15.00, niedziela 10.00 – 15.00

Opis:

nauka podstawowych technik ćwiczeń z odważnikami (łącznie ponad 20) niezbędnych do prowadzenia samodzielnych zajęć grupowych i indywidualnych. Uczestnicy nauczą się rozpoznawać najważniejsze błędy w technice swych podopiecznych oraz sposoby ich korygowania.

Zapisy tylko i wyłącznie poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Prowadzący:

Lech Leon Kledzik – najstarszy wiekiem i doświadczeniem polski instruktor-wykładowca kettlebell, założyciel i główny szkoleniowiec Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Asystuje: Łukasz Bogusławski – instruktor PSKiF.

Egzamin i uprawnienia

po zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymują uprawnienia instruktora Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Pozwala to na samodzielne prowadzenie zajęć grupowych i treningów osobistych. Egzamin w ostatnim dniu szkolenia, jest łatwy do zdania dla wszystkich aktywnie uczestniczących w kursie (średnio zdaje 95% uczestników)

Uprawnienia są honorowane w Polsce i na całym świecie. Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness jest jedyną polską instytucją szkolącą instruktorów kettlebell, która jest wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego. Jest też jedynym przedstawicielem International Union of Kettlebell Lifting na nasz kraj

Zapisy tylko i wyłącznie poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Cena i sposoby płatności

Cena 740 złotych – bez uprawnień instruktorskich lub 800 z uprawnieniami (740 zł kurs + 60 zł roczna składka członkowska PSKiF). Uprawnienia są ważne tak długo jak długo instruktor przynależy do Stowarzyszenia. Uwaga: dla osób które posiadają ważne uprawnienia instruktorskie udział w kolejnych kursach na zasadzie “wolnego słuchacza” jest bezpłatny.

Sposoby płatności w momencie rejestracji roczna składka członkowska -60 zł przelewem na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness (Gdańsk). Konto nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 z zaznaczeniem „Roczna składka członkowska od 21 września – Szczecin” . Pozostałą kwotę (740 zł) na miejscu, w dniu szkolenia.

Zapisy tylko i wyłącznie poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Więcej informacji

Macie pytania w temacie “Kurs instruktora kettlebell w Szczecinie? Napiszcie do nas. Na wszystkie pytania (ale nie rezerwacja udziału) chętnie odpowie też prowadzący szkolenie Lech LEON Kledzik – tel 660786972

 

 

 

 

 

Zapisy tylko i wyłącznie poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Nie pasuje Wam termin albo miejsce kursu? Zachęcamy do zobaczenia pełnego grafiku szkoleń i kursów instruktorskich