Za darmo “Podstawy bulgarian bag” Gdańsk

bulgarian bag gdańsk warszawa

Za darmo “Podstawy bulgarian bag” Gdańsk. Szkolenie odbędzie się w niedzielę 24 listopada w godzinach 13.00-16.00. Gościny udzieli nam klub Magnum Gdańsk (dawniej Fitness LEON), mieszczący się przy ulicy Kartuskiej 422a.

Kurs poprowadzi Lech “LEON” Kledzik – założyciel i główny szkoleniowiec Bulgarian Bag Academy Poland. Zaznaczamy, że instruktorzy bulgarian bag za prowadzone przez siebie bezpłatne szkolenia nie pobierają jakiegokolwiek wynagrodzenia – jest to w pełni działalność społeczna.

ZAPISY JEDYNIE PRZEZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 

Celem szkolenia jest nauczenie uczestników techniki wykonywania podstawowych ćwiczeń z workiem bułgarskim. To właśnie nauka techniki będzie motywem przewodnim. Nie zabraknie jednak krótkiego wstępu – teorii oraz ostrego wycisku na koniec gdy spróbujemy wykorzystać zdobyte umiejętności w praktyce.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.

Potrzebujecie więcej informacji o szkoleniu: “Za darmo – Podstawy bulgarian bag – Gdańsk”? Napiszcie do nas. Możecie też skontaktować się bezpośrednio z prowadzącym kurs LEONEM – tel. 660786972. Zaznaczamy jednak, że LEON nie ma technicznych możliwości zapisania Was telefonicznie na szkolenie.

ZAPISY JEDYNIE PRZEZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 

Mało tobie jednego szkolenia z LEONEM? Poprzedniego dnia, w sobotę w tym samym miejscu w tych samych godzinach LEON poprowadzi za darmo 3-godzinne szkolenie “Kultowe treningi kettlebell – trening 300 powtórzeń Maxwella”